• Dolejší Kunčice 29, 742 45 Fulnek
  • info@interieryzlamal.cz
Grafické návrhy interiérů

Grafické návrhy interiérů

Na přání zákazníka vytváříme pro lepší představu grafické znázornění celého projektu. Výhodou je bezpochybně “real time“ vizualizace daného prostoru v kombinaci s vybranými materiály na konkrétní sestavě nábytku.

Číst více
Koordinace projektu s designérem

Koordinace projektu s designérem

Při náročnějších realizacích nabízíme i zpracování daného projektu vlastním designérem. Výsledkem této spolupráce je poté bezpochyby originální interiér, se kterým se můžete s klidným svědomím prezentovat jako s něčím ojedinělým.

Číst více
Vlastní e-shop

Vlastní e-shop

Jelikož se zabýváme výrobou nábytku, součástí projektů bývá samozřejmě i výběr správného elektrospotřebiče pro který se musí vyrobit vhodný otvor, dále odvětrávání a také se musí vhodně zakomponovat do finální sestavy.

Číst více
Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku

Jedna z hlavních služeb které poskytujeme je právě zakázková výroba nábytku. Nyní již se můžeme chlubit tím, že jsme schopni plnohodnotně zpracovávat a následně vyrábět jak z tradičních materiálů, jako....

Číst více
Individual HI-TEC

Individual HI-TEC

Občas se setkáme se zákazníkem, který chce do svého bytu či domu něco, co nikde jinde neuvidíte. Je to něco natolik originálního a díky tomu i velice časově náročného, že se takový výtvor neopakuje v žádné jiné domácnosti.

Číst více
Vlastní autodoprava

Autodoprava

Abychom tohle všechno logisticky zvládali, rozšířili jsme naše portfólio navíc i o vlastní autodopravu. Díky tomu jsme nyní podstatně flexibilnější a se zásobováním tak nebývá problém. Pohybujeme se většinou po západní Evropě, ...

Číst více